Pavel Kubica |

V brance pokračuje Michal Šurý, smlouvy podepsali další mladí nadějní hráči

Jeden z hlavních strůjců záchrany ve 2.lize v minulém ročníku, brankář Michal Šurý, pokračuje i této sezoně v Technice. Loňská opora v brankovišti podepsala smlouvu na další sezonu a od konce července se zapojí do klubové přípravy. V úterý také podepsali smlouvy na novou sezonu perspektivní mladí hráči z naší loňské juniorky a také Nesim Harmim, který již v minulé sezoně nastupoval za nás ve 2. lize.

Brankář Michal Šurý doplnil odchovance Jakuba Nešpůrka v branskářské dvojici na sezonu 2024/25. Třetími golmany do sezony budou podle vytížení ve své juniorské kategorii nebo ULLH Štěpán Zlatnický a Yehor Kalinichenko.
"Jsme upřímně rádi, že Michal u nás pokračuje i v další sezoně. Svoji kvalitou to je určitě jeden z Top golmanů moravské skupiny 2. ligy. Jsem rád, že bude pokračovat loňská spolupráce s Michalem a Kubou. Tímto by jsme měli mít jednu z nejlepších brankářských dvojic v soutěží", říká ředitel klubu Pavel Kubica.

Ve stejný den klub prodloužil smlouvu na další rok univerzálovi v útoku, Nesimu Harmimovi. Ten v minulé sezoně jako nováček v seniorkém hokeji zaznamenal v 35ti zápasech 14 kanadských bodů. Své první smlouvy ve druhé lize podepsali naši loňští junioři Jan Svoboda, Tomáš Staněk a Martin Pigl. Především Tomáš zaujal už v minulé sezoně, kdy od prosince začal hrávat ve 2. lize. V jedenácti zápasech dal 4 branky. Také další podepsaní lonští junioři zasáhli v minulé sezoně do druholigových bojů. A navíc letos díky tomu, že i v LJ budou 3 ower-age hráči, mají možnost v případě malého vytížení ve 2. lize naskakovat v juniorské soutěži.

"Zapojování vlastních juniorů do kádru 2. ligy je jasnou vizí vedení klubu a realizačního týmu. Naším cílem je každý rok posunout 2-3 hráče z juniorky do dospělého druholigového hokeje. Teď ještě máme v přípravě několik dalších  hráčů. Z nich si pak ke konci června vybereme konečnou sestavu, s kterou půjdeme do druholigové přípravy a následující nové sezony. V ní se chceme spoléhat především na vlastní hráče a nečekat každý zápas na ty, co by nám uvolnili kluby z Chance ligy v rámci střídavých startů", doplnil na závěr trenér Martin Stloukal.

Děkujeme za podporu

Město Brno


Jihomoravský kraj


Jihomoravský kraj


Jihomoravský kraj

Muži | příprava
Technika BrnoHC Vyškov
Muži | příprava
HHK Velké MeziříčíTechnika Brno
Junioři | příprava
Technika BrnoBK Havlíčkův Brod
Junioři | příprava
Technika BrnoBerani Zlín
Dorost | příprava
Technika BrnoHC Kometa Brno
Dorost | příprava
Technika BrnoBK Havlíčkův Brod

Hledáme posilu do našeho manažerského týmu

Do našeho klubového manažerského týmu hledáme nového kolegu na pozici Obchodní a marketinkový manažer. Láká tě práce ve druhém...

"Cílem mužstva je postup do play-off", říká v rozhovoru pro klubový web největší předsezonní posila Miroslav Holec

Přes 600 startů v ELH a Chance lize, to je Miroslav Holec, největší předsezonní posila na novou sezonu 2024/25 brněnské Techniky ve 2. lize...

2. liga zná svůj rozpis zápasů, začínáme ve středu 18.9. venkovním utkáním s Havlíčkovým Brodem

Jak bylo slíbeno, rozpis základní části 2. ligy 2024-25 je na světě. Boje o ligové body začnou ve středu 18. září, kdy naši svěřenci...