Pavel Kubica |

Miroslav Holec je zpět v Brně a stává se novou posilou Techniky

Avizovaná extraligová posila do kádru Techniky na novou sezonu ve 2. lize je tu. Stává se jí dlouholetý extraligový hráč Miroslav Holec, který po konci angažmá ve Vsetíně podepsal u nás v klubu víceletou smlouvu. Držitel 469 extraligových startů a 303 startů v Chance lize přichází s cílem být mentorem mladých hráčů a podpořit střeleckou produktivitu týmu. Součastně také se bude v kategorii dorostu připravovat na start svoji nové trenérské kariéry.

Míru Holce není třeba brněnským fanouškům dlouho představovat. Písecký rodák si při svém angažmá v Kometě Brno vybral Brno jako svůj nový domov, a teď po konci angažmá ve Vsetíně, s kterým vyhrál v minulé sezoně Chance ligu, se vrací domů do Brna. Jeho role v mužstvu bude jasná. Svým hokejovým umem být mentorem mladších hráčů, být lídrem v kabině a podpořit klubovou ofenzivu, která v minulé sezoně mnoho branek nedávala. Hráčské statistiky najdete zde.

"Ve svých 36ti letech má před sebou ještě určitě několik dalších sezon, předběžná domluva je na dlouhodobé spolupráci s klubemi v oblasti hráčské i trenérské. Mirek sám projevil zájem začít postupně trenérskou kariéru a my se domluvili, že první kroky v této oblasti budou směřovat k nám do ligového dorostu", říká předseda klubu Pavel Kubica.

"Když jsme se dozvěděli, že Míra Holec končí na Vsetíně, tak jsme ho kontaktovali s nabídkou stát se dlouhodobým základním kamenem našeho kádru. Po loňských zkušenostech, kdy jsme zjistili, že bez několika zkušených kvalitních hráčů se s mladým kádrem hrát celoročně o místa v play-off nedá, bylo posílení mužstva na místě. Soutěž se oproti minulým rokům výrazně zkvalitnila a jen mladí hráči ji sami neutáhnou. 
Protože nadále chceme stavět na mladých, perspektivních hokejistech, hráčská kvalita Mirka Holce se nám velice hodí. Tímto ovšem doplňování kádru nekončí. Do konce letní přípravy zveřejníme další jména z loňské sestavy, s kterými se domluvíme na pokračování i v nové sezoně. Další, již podepsané posily, kteří u nás v minulosti nehráli, zveřejníme až na počátku přípravy na ledě. A veřte tomu, že to budou hráči velmi kvalitní", dodává hlavní trenér Martin Stloukal.

Děkujeme za podporu

Město Brno


Jihomoravský kraj


Jihomoravský kraj


Jihomoravský kraj

Muži | příprava
Technika BrnoHC Vyškov
Muži | příprava
HHK Velké MeziříčíTechnika Brno
Junioři | příprava
Technika BrnoBK Havlíčkův Brod
Junioři | příprava
Technika BrnoBerani Zlín
Dorost | příprava
Technika BrnoHC Kometa Brno
Dorost | příprava
Technika BrnoBK Havlíčkův Brod

Změna v přípravných zápasech na 2.ligu, 6. září zajíždíme k účastníkovi 1. slovenské ligy do Skalice

Ke změně dochází v rozpisu přátelských zápasů druholigového A mužstva. Na základě dohody s novým klubovým partnerem AutoPokorný v...

Hledáme posilu do našeho manažerského týmu

Do našeho klubového manažerského týmu hledáme nového kolegu na pozici Obchodní a marketinkový manažer. Láká tě práce ve druhém...

"Cílem mužstva je postup do play-off", říká v rozhovoru pro klubový web největší předsezonní posila Miroslav Holec

Přes 600 startů v ELH a Chance lize, to je Miroslav Holec, největší předsezonní posila na novou sezonu 2024/25 brněnské Techniky ve 2. lize...